سایت های مرتبط
اوقات شرعی
اذان صبح  
طلوع خورشيد  
اذان ظهر  
غروب خورشيد  
اذان مغرب  
 
طول جغرافيايي : عرض جغرافيايي :
سایت های مرتبط

تعداد دفعات بازدید : 44 تاریخ : ۱۳۹۸/۵/۱۶ ماخذ : عناوین خبرهای شهرداری
پیام تبریک شهردار بمناسبت 17 مرداد روز خبرنگار


پیام تبریک آزادی شهردار فریدونکنار به مناسبت هفته رسانه و روز خبرنگار

بسمه تعالی

سلام و درود خدا بر تمامی وقایع نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می دارند... و سلام و درود خدا بر تمامی خبرنگاران شهید ، که قلم را سلاح خویش قرار داده و در این راه پرافتخار به لقاء محبوب رسیدند .

بی تردید نقش اساسی اصحاب رسانه و خبرنگاران در جامعه آگاهی بخشی به افکار عمومی از طریق اطلاعات دقیق و وثیق به تصویر عینی از واقعیت همسو با وجدان اخلاقی و شرافت حرفه ای و رعایت احترام به حقوق فردی و شئون انسانی است .

خبرنگاران با داشتن صداقت و امانت ، مسئولیت و تعهد در سرلوحه کار خویش ، وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خود هستند ، چرا که در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای ، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست .

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز شهادت خبرنگار شهید "محمود صارمی" و همچنین تبریک بمناسبت هفته رسانه،  17 مرداد روز "خبرنگار" فرصت مغتنم و گرانبهاست تا از زحمات و تلاشهای بی بدیل و همراهی اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران خستگی ناپذیر شهرستان فریدونکنار در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی خدمات شهرداری نهایت تقدیر و تشکر را داشته باشم ، از خداوند متعال توفیقات روزافزون برای همه خبرنگاران عزیز را خواستارم .


نسخه چاپی  نسخه قابل چاپ ارسال صفحه به دوستان  ارسال صفحه به دوستاننظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :
 


طراحی واجرا توسط تحلیل گران آمارد